Wanna z duszą – miejscem relaksu totalnego

0
2233
Wanna z duszą – miejscem relaksu totalnego

Każdy, kto kiedykolwiek miał przyjemność patrzenia na projekt nowopowstającej łazienki, na pewno odczuł dyskomfort spowodowany natychmiastowym zmniejszeniem się powierzchni łazienki w momencie wprowadzenia do niej wanny. Okazuje się jednak, że brak komfortu przebywania w luksusowej wannie można rozwiązać, a rozwiązanie to wanny Massi. Po raz pierwszy chyba producent zamknął w jednym sprzęcie łazienkowym zarówno poczucie luksusu jego użytkowników z wyjątkowo zgrabnymi kształtami.

Oferta wanien na miarę XXI wieku

W ofercie wanien Massi mamy zarówno wanny owalne i prostokątne, które zmieszczą się do znanych nam z bloków z wielkiej płyty, małych rozmiarów, jak i wanny wolnostojące – prawdziwy luksus dla tych, którzy nie narzekają na brak miejsca w łazience. Co wanny Massi mają, a czego inni producenci nie proponują? Styl w połączeniu z ceną od której nie spadną wam kapcie z nóg. Niezależnie od tego, czy szukamy wanny do zabudowy czy takiej wolnostojącej w ofercie firmy cechą charakterystyczną produktów są olśniewające kształty. Coś czego w polskich łazienkach jeszcze niedawno nie było, a jeśli było to w postaci cynkowanej wanny na ślicznych, krótkich nóżkach pozostawionej przez babcię w spadku. W wannach Massi coś jest z tego przedwojennego ciężkiego stylu, jednak jest to zgrabnie wplecione w nowoczesność i bardzo skutecznie spięte. Siedząc w wannie Prestige można się na chwilę (lub na dłużej) poczuć jak w pałacowych wnętrzach XVIII wieku. Przestrzeń jaką „zabiera” taka wanna nie jest wielka, a siedząc w środku czujemy się jak w jeziorze – naprawdę! Wysoki brzeg wanny o przepięknym kolorze i niezwykłej delikatności nie pozwala na nic więcej tylko totalny relaks.

Wanna z nóżkami, czyli nowoczesność wspierana przez elegancję

Jeśli marzycie o łazience w stylu retro, musicie brać pod uwagę wanny z nóżkami. To element niezbędny w wiktoriańskich łazienkach, domach baronów oświecenia czy apartamentach we francuskich Alpach. Wiele firm ma w ofercie tego typu produkty, ale jedną z bardziej zachwycających są wanny Massi. W ich wannie Oldo mamy do czynienia z eleganckim i nienachalnym połączeniem elementu charakterystycznego dla stylu retro z elementami obłymi, smukłymi i nawiązującymi do nowoczesności. Wanna ma przepiękne ciemne podbicie, które nie tylko nadaje jej sylwetce ciężkości, ale także odcina ją od podłogi. To ten kształt z oferty wanien Massi, który zdecydowanie najbardziej przypadnie do gustu tym, którzy słusznie twierdzą, że wanna ma spełniać rolę nie tylko użytkową, ale również, jeśli nie przede wszystkim estetyczną.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ