Tablice i markery kredowe. Dwa proste akcesoria, które zaczarują twój lokal

0
713
Tablice i markery kredowe

Czarne tablice, po których piszemy kredą, zazwyczaj kojarzą nam się z dziećmi i dziecięcymi zabawami. Jednak nie tylko najmłodsi mogą ich używać i nie tylko do zabawy mogą one służyć. Sprawdzą się również doskonale w lokalach gastronomicznych, sprawiając, że nabiorą one zupełnie nowego charakteru. Dlaczego warto je wykorzystać właśnie tam?

Tablice, na których umieścisz menu

Duża czarna tablica nad ladą może być atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza, a jednocześnie pozwoli na przedstawienie oferty lokalu w sposób nietypowy i przyciągający uwagę. Wykorzystaj ją u siebie, aby zdobyć jeszcze większe zainteresowanie klientów i nadać lokalowi unikatowego czaru.

Czarna tablica to rozwiązanie, które doskonale wpasowuje się w wiele stylizacji. Sprawdzi się w zestawie z klasycznymi meblami, sprawiając, że lokal dzięki temu nabierze bardziej tradycyjnego charakteru. Jednak nie tylko w takich wnętrzach czarna tablica może być atrakcyjna – również w bardziej nowoczesnych sprawdzi się do przedstawienia menu i będzie ciekawym akcentem, który przyciągnie wzrok od razu do potraw czy proponowanych kaw.

Tablice z dzisiejszymi informacjami

Masz może w swoim lokalu gastronomicznym specjalne oferty na niektóre dni? A może lubisz informować swoich klientów o tym, który z twoich pracowników jest odpowiedzialny za ich obsługę i najwyższą jakość podawanych posiłków? Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku doskonałym pomysłem będzie poinformowanie ich o tym na dodatkowej, czarnej tablicy.

Jest to wygodne rozwiązanie, gdyż z ogromną łatwością pozwala na przedstawienie zmieniających się każdego dnia informacji, jak choćby dań szefa kuchni czy aktualnych promocji. Nie będzie wymagało od ciebie ciągłego drukowania nowych informacji i sprawi, że każdy, kto do ciebie przyjdzie, na pewno zauważy te specjalne informacje.

Zachęta w postaci tablicy zewnętrznej

Ciekawą propozycją są także tablice zewnętrzne, które możesz ustawić przed swoim lokalem. Umieść na nich najważniejsze informacje, takie jak choćby oferta sezonowa, a na pewno przyciągniesz z ich pomocą zainteresowanych. To świetna propozycja dla każdego, kto chciałby w szczególny sposób zachęcić gości do wejścia, pokazując im, że jest przygotowany na ich aktualne potrzeby.

Pamiętaj przy tym, aby umieścić informacje na tablicy zewnętrznej przy pomocy specjalnego markera, który się nie zmyje pod wpływem czynników zewnętrznych. Markery kredowe to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb każdego, kto używa ich na zewnątrz – są odporne na zmywanie za pomocą niewielkiego deszczu, więc nagła zmiana pogody w ogóle im nie zaszkodzi. Markery kredowe są łatwe podczas używania, wygodne i odporne na blaknięcie, dzięki czemu po jednokrotnym nałożeniu ich na tablicę, wytrzymają przez wiele dni w tak samo żywych barwach. Sprawdź, jak ożywią twój lokal i przyciągną klientów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ