Sterowanie oświetleniem za pomocą dotykowego panelu

0
1533
Sterowanie oświetleniem za pomocą dotykowego panelu

Jak zaaranżować wnętrze, by sprostało oczekiwaniom użytkowników? Z pewnością nie powinno w nim zabraknąć wygodnych i funkcjonalnych rozwiązań. Wśród nich należy wymienić taki osprzęt elektryczny, który będzie bezpieczny i wygodny w codziennym użytkowaniu, ale też wpisze się w stylistykę wnętrza. W przypadku aranżacji w stylu nowoczesnym potrzeby te doskonale realizują włączniki światła Livolo. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Osprzęt Livolo od pewnego czasu stanowi coraz chętniej wybieraną alternatywę dla klasycznych włączników. To, co wyróżnia go spośród innych produktów z tej samej kategorii, to niezwykły design i możliwość sterowania światłem za pomocą dotyku. Wszystko dzięki temu, że zamiast klasycznego przełącznika posiada dotykowy panel. Do włączenia oświetlenia wystarczy zatem delikatne dotknięcie opuszkiem palca w miejscu, w którym zlokalizowano dotykowy sensor. Graficznie oznaczono go na panelu za pomocą niedużego okręgu. Podobny osprzęt można zastosować również do sterowania żaluzjami i roletami.

Efektowny design

Włączniki Livolo zwracają uwagę swoim nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Całkowicie płaski, przylegający do ściany panel idealnie wpisuje się w stylistykę nowoczesnego wnętrza. Zaletą jest to, że do wykonania osprzętu wykorzystano wysokiej jakości materiały. Panel produkuje się z hartowanego szkła odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Dzięki temu włączniki światła Livolo nawet po wielu latach użytkowania nadal mogą wyglądać doskonale.

Warto zwrócić uwagę również na to, że osprzęt Livolo jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. By się o tym przekonać, wystarczy odwiedzić stronę https://gajwer.pl. Znajdziemy tam włączniki w kolorach klasycznych, takich jak czarny, biały, szary i złoty; a także znacznie bardziej odważnych – zielony, błękitny i różowy. Aranżacja wnętrza zgodnie z oczekiwaniami i gustem inwestora przy tak zróżnicowanym asortymencie nie powinna stanowić problemu.

Bezpieczeństwo użytkowników

Przy wyborze osprzętu elektrycznego istotnym kryterium wyboru powinno być bezpieczeństwo użytkowników. I w tym przypadku włączniki Livolo są w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Ich zaletą są bowiem zastosowane do produkcji niepalne materiały, które nie stwarzają zagrożenia w przypadku pożaru. Kolejny atut stanowi szczelny panel dotykowy, który przy przypadkowym zachlapaniu wodą również nie będzie zagrażał użytkownikom.

Funkcjonalność

Na co jeszcze należy zwrócić uwagę? – Z pewnością na to, że osprzęt Livolo ma modułową obudowę. Dla inwestorów do duże udogodnienie, bo pozwala na większą swobodę aranżacyjną i dopasowanie wnętrza do potrzeb użytkowników. Wielokrotna ramka osprzętu sprawia, że z łatwością można umieszczać obok siebie różne elementy, takie jak włączniki światła, ściemniacze, osprzęt przeznaczony do sterowania roletami, gniazda elektryczne oraz przyłącza multimedialne.

Warto wiedzieć, że osprzęt Livolo może współpracować z pilotem, dzięki czemu możliwe jest sterowanie oświetleniem bez konieczności podchodzenia do panelu. To duża wygoda, zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach, gdzie stawia się na funkcjonalne rozwiązania.

Osprzęt Livolo może wnieść do aranżacji powiew świeżości za sprawą swojego nowoczesnego wyglądu oraz funkcjonalności. Liczne zalety, które mu towarzyszą, wpływają na jego rosnącą popularność.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ