Oferta żaluzji drewnianych

0
1369
Żaluzje drewniane

Jeżeli jesteś w trakcie dekorowania lub remontowania wnętrza mieszkania bądź domu i zastanawiasz się, jakie żaluzje wybrać, polecamy żaluzje drewniane bezinwazyjne.

Jest to najlepszy wybór z dostępnych na rynku. Żaluzje drewniane to gwarancja designerskiego wyglądu za przystępną cenę. Drewno jest wiecznie modnym materiałem, jednocześnie będąc bardziej ekskluzywnym niż plastik, metal bądź papier. Produkty są wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów. Sprawią one, że każde pomieszczenie nabierze bardziej przytulnego wyglądu. Dzięki właściwościom materiałów żaluzje drewniane mają również działanie ocieplające, pozwalające zatrzymać więcej ciepła w pomieszczeniu zimą. Latem zaś dzięki zastosowaniu żaluzji drewnianych możemy utrzymać w pokoju chłodną temperaturę, gdyż nie przepuszczają one promieni słonecznych i zatrzymują padające od nich ciepło.

Kolejnym atutem żaluzji drewnianych jest to, że nie blakną pod wpływem padających na nie promieni słonecznych. Gwarantuje to, że wytrzymają długie lata, utrzymując naturalny i pożądany wygląd, co jeszcze bardziej zwiększa ich atrakcyjność. Należy pamiętać jednak, iż pomieszczenia, w których zamontowane są takie żaluzje, wymagają odpowiedniej wentylacji. Przy zbyt dużej wilgotności powietrza w pokoju drewno może ulec odkształceniu, a nawet zacząć pleśnieć. Szczególnie narażone są na to pomieszczenia takie jak łazienka bądź kuchnia.

drewniane Żaluzje

Żaluzje drewniane dzielą się na trzy grupy:

– drewniane,
– laminowane,
– bambusowe.

Żaluzje drewniane to produkty przystosowane do montażu bezinwazyjnego, dzięki czemu są one łatwiejsze do samodzielnego zamontowania oraz nie ingerują we framugę okna, co pozwala na bezpieczny ich montaż w np. wynajętych mieszkaniach. Montuje się je bezpośrednio na framudze okna, jednakże bez konieczności wiercenia. Oferujemy żaluzje drewniane 25mm w wielu dostępnych do dowolnego wyboru odcieniach i kolorach. Dzięki temu możemy zaspokoić wymagania każdego klienta, produkt można bowiem dostosować do każdego wystroju pomieszczenia, czy to sypialni udekorowanej w minimalistycznej stylistyce, nowocześnie wyposażonego gabinetu, czy też ciepłego pokoju dziecięcego.

Warto wspomnieć, że wszystkie produkty to żaluzje drewniane na wymiar. Można więc dostosować ich długość i szerokość do potrzebnych rozmiarów. Dzięki temu z łatwością można je umieścić na każdym oknie.
Nie sposób zapomnieć również o tym, że żaluzje te są regulowane, dzięki czemu z łatwością możemy decydować o ilości światła wpadającego do pomieszczenia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ