Cała kawiarnia w jednym ekspresie do kawy!

0
1312
Cała kawiarnia w jednym ekspresie do kawy!

Kawa jest ulubionym napojem większości z nas. Picie kawy uczyniliśmy pewną formą rytuału. Kawa to sprawdzony sposób na pobudkę lub pretekst do spotkania ze znajomymi. W ostatnim czasie utrudnione są spotkania w kawiarniach. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się ekspresy do kawy, które przygotowują kawę w domu. I to nie tylko zwykłą małą czarną. W zakres funkcjonalności ekspresów zaczęły wchodzić również kawy mleczne i różnorodne mleczne napoje.

Ekspres do kawy

Bywa, że nachodzi nas ochota na napicie się dobrego cappuccino lub latte. Samodzielne przygotowanie tych rodzajów kawy jest jednak stosunkowo czasochłonne. Dlatego producenci znanej na całym świecie kawy Tchibo, wymyślili ekspres do kawy, który dosłownie w chwilę sam przyszykuje nam wybrany napój.

Chodzi o ekspres do kawy na kapsułki o nazwie Tchibo Cafissimo Easy. Ekspres ten występuje w dwóch wersjach kolorystycznych (czarna i biała). Czarny ekspres przybiera wtedy nazwę Tchibo Cafissimo Easy Black, natomiast biały nazywa się Tchibo Cafissimo Easy White. Oba modele prezentują się niesamowicie efektownie na kuchennym blacie lub półce. Ponadto w związku z niewielkimi rozmiarami, zajmują niewiele miejsca.

Ekspres kapsułkowy posiada zbiornik na wodę o pojemności 650 ml. Dysponuje mocą 1250 W. Praktycznymi funkcjami ekspresu są: automatyczne odkamienianie oraz automatyczne wyłączanie. Obsługa ekspresu jest bardzo intuicyjna. Ogranicza się jedynie do uzupełnienia wody, zainstalowania wybranej kapsułki i włączenia przycisku uruchamiającego.

Ekspresy kapsułkowe sprawdzają się zarówno w warunkach domowych, jak i w zakładach pracy. Dzięki ekspresom kapsułkowym nie tracimy cennego czasu przeznaczonego na przerwę. Każdy ze współpracowników szybko otrzymuje ulubioną kawę. Przy czym istotne jest to, że każdy może cieszyć się innym trunkiem.

Z całą pewnością do zakupu ekspresu Tchibo Cafissimo Easy zachęca jego stosunkowo niewielka cena. W porównaniu z innymi ekspresami zakup ekspresu Tchibo to naprawdę znikomy wydatek.

Kawa w kapsułkach

Ekspres Tchibo Cafissimo Easy przygotowuje kawę z kapsułek wyprodukowanych z kawy Tchibo. Bez względu na rodzaj wybranego napoju, jest ona zawsze aromatyczna i pełna smaku. Kawa zapakowana w kapsułki gwarantuje, niezmienną jakość i za każdym razem jest taka sama. Nie ma obawy, że dodamy zbyt dużo lub za mało mleka.

Tchibo przygotowało następujące rodzaj kawowych napojów: espresso karmelowe, delikatną arabikę Brasil, wyrazistą w smaku Caffe Crema, Barista Espresso o intensywnym, orzechowym aromacie, Black ‘N White oraz Barista Caffe Crema z lekko owocowym posmakiem. Kapsułki zawierają oryginalną kawę Tchibo, która poddawana jest działaniu wysokiego ciśnienia. Do przygotowania kaw latte, potrzebne są dwie kapsułki. Jedna zawiera kawę, druga mleko.

Gdzie kupić ekspres do kawy w komplecie z zapasem kapsułek

Zaletą ekspresów kapsułkowych jest możliwość ich zakupu razem z zestawem kapsułek. Taką opcję oferuje na przykład sklep Aquamelior.pl.

Kapsułkowe ekspresy do kawy wraz z zestawem kapsułek mogą być świetnym prezentem na różne okazje. Z takiego podarunku ucieszy się zarówno mama w dniu urodzin, jak i Para Młoda, która dostanie go w prezencie ślubnym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ