Styl skandynawski na ścianach? Tak!

0
4586

Okazuje się, że Polacy szczerą miłością pokochali klimaty zapożyczone od Skandynawów. Już od kilku lat coraz częściej tak właśnie urządzają swoje przestrzenie i bardzo sobie to rozwiązanie chwalą.

Trzeba przyznać, że w dzisiejszym świecie aranżacji wnętrz nie brak mebli, akcesoriów czy dodatków, które reprezentują skandynawskie klimaty. Dziś zajmiemy się kwestią dekoracji naściennych, które wszak w bardzo dużym stopniu decydują o stylu, jaki na danej przestrzeni panuje.

Obrazy pełne niezwykłości!      

Każdy, kto przynajmniej w minimalnym stopniu interesował się kiedykolwiek stylem skandynawskim, doskonale zdaje sobie sprawę  z faktu, iż naturalne kolory oraz surowce wiodą tutaj prym. Dlatego też obrazy drukowane są tu strzałem w dziesiątkę najciekawsze propozycje na https://www.fototap.pl/obrazy. Warto oczywiście postawić na te wzory, które jak najbliżej kojarzyć się nam będą z krajami północy. Biele i szarości, brązy, beże, nieco błękitu oraz grafitu – na te kolory warto mieć oko, bowiem one właśnie sprawią, że w naszych czterech ścianach pojawi się oto atmosfera relaksu, odpoczynku, wytchnienia. Jeśli zaś chodzi o printy, sami musimy zdecydować, czy bardziej odpowiednie będą w naszym indywidualnym przypadku nowoczesne obrazy przedstawiające abstrakcyjne wzory czy też może te, w których pierwsze skrzypce grała będzie skandynawska przyroda.

Fani motywów florystycznych również znajdą dla siebie cały szereg ciekawych rozwiązań, miłośnikom geometrycznych printów z całą pewnością wiele wzorów przypadnie do gustu. Styl skandynawski to mnóstwo przeróżnych opcji!

A może coś bardzo niebanalnego?

Ostatnimi czasy prym wiodą głównie obrazy wieloczęściowe, co kompletnie nas nie dziwi. W tym przypadku mamy bowiem wiele możliwości aranżacyjnych. Możemy powiesić dane dzieło na ścianie tak, jak zechciał producent, istnieje też opcja wymieszania jego elementów i umieszczenia ich w innej kolejności. Nie zapominajmy również o tym, że każda część stać się może zupełnie samodzielnym bytem – warto pozwolić sobie na bycie kreatorem i czerpanie z tego olbrzymiej satysfakcji. Styl skandynawski? Jesteśmy bardzo na tak!

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ