Jak stworzyć dziecku bajkowy pokój marzeń?

0
1958

Dzieci od najmłodszych lat znajdują sobie idola, z którym się uzewnętrzniają. Wśród nich znajdziemy księżniczki, poszukiwaczy ukrytych skarbów czy dzielnych rycerzy walczących ze smokami. Nabierają również świadomości kolorystycznej i ich życzeniem jest posiadanie pokoju w wybranym przez nich kolorze. Aby tę wizję dopełnić, musimy umeblować pokój w taki sposób, aby spełniał on wszystkie oczekiwania dziecka, ale i był funkcjonalny. Zastosowane w tym celu bajkowe łóżka będą wisienką na torcie małego pomysłodawcy.

Meble młodzieżowe dają producentom wielkie pole do popisu. Wyprzedzają się ofertami bajkowych łóżek dostosowanych do wieku i płci dziecka. Są to stelaże wykonane z drewna lub tańszej i bardziej funkcjonalnej płyty MDF. Dodatkiem specjalnym są przeważnie materace, które w pełni spełnią swoją funkcję zdrowego snu u dzieci.

Bajkowe łóżka do wyboru w sklepie  https://www.wikimeble.pl/MEBLE_MLODZIEZOWE/LOZKA_BAJKOWE

Oferta Wiki Meble to różnego rodzaju łóżka w różnych kolorach. Wszystkie posiadają jednak takie rozmiary, aby mogły służyć naszym pociechom jak najdłużej.

Najpopularniejszym wyborem dla chłopców jest https://www.wikimeble.pl/MEBLE_MLODZIEZOWE/LOZKA_BAJKOWE/leopol_neo_beta_black. Łóżko w czarnej barwie idealnie pasujące do aranżacji każdego wnętrza. Sportowa wersja pojazdu zachwyca małych miłośników wyścigów. Stelaż obity plastikowymi elementami pozwala na łatwe utrzymanie w czystości. Możliwość dobrania kolorystyki sprawia, że każde z dzieci będzie posiadało swój samochód w wybranym przez siebie kolorze.

Dziewczynki najchętniej korzystają z możliwości stania się prawdziwą księżniczką i wybierają https://www.wikimeble.pl/MEBLE_MLODZIEZOWE/LOZKA_BAJKOWE/KAROCA_Lóżko. Karoca w białym lub różowym kolorze pozwoli nie tylko na bajkowy sen, ale również na przednią zabawę z koleżankami.

Łóżka piętrowe w kształcie domków na drzewie czy wozu strażackiego sprawdzą się dla dwójki dzieci. Łóżko piętrowe zajmuje mniej przestrzeni, a bajkowe motywy pobudzą wyobraźnię i kreatywność dzieci w tworzeniu nowych zabaw. Łóżka z oferty Wiki Meble to jakość wykonania, która zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Łóżko https://www.wikimeble.pl/MEBLE_MLODZIEZOWE/LOZKA_BAJKOWE/domek_na_drzewie_lozko w jasnych uniwersalnych barwach spodoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

Każdego wieczoru możemy spędzić chwilę czasu z dziećmi, czytając im na dobranoc bajkę. Bajkowe łóżka z oferty Wiki Meble nadadzą klimatu naszym opowieściom, sprawiając, że nasze pociechy z rzeczywistości przeniosą się w baśniową krainę snu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ