Skrzynki na piwo i wodę mineralną

0
1172
Skrzynki na piwo i wodę mineralną

Opakowania zbiorcze na napoje w szklanych butelkach, czyli popularnie zwane skrzynkami, to nie tylko bezpieczne magazynowanie tego rodzaju produktów w czasie transportu, ale również możliwość zareklamowania swojego produktu – personalizowane skrzynki na piwo popularne są zarówno w większych, jak i mniejszych koncernach browarniczych.

Skrzynki na piwo – właściwe proporcje i parametry

Od tego rodzaju zbiorczych opakowań wymaga się wiele – żaden producent, ani tym bardziej firma transportowa nie może sobie pozwolić na nawet najmniejsze uszkodzenia w tym zakresie, ponieważ generuje to straty, które już w żaden sposób się nie zwrócą. Dlatego skrzynki na piwo odznaczają się ergonomiczną budową, która nie tylko świetnie zabezpiecza przewożony towar, ale również jest wygodna w użytkowaniu.

Skrzynka na piwo dostępna jest w kilku wariantach, a każdy z nich posiada dodatkowe zalety. Mogą więc różnić się rozmiarem butelek, rodzajem uchwytów jak i wielkością przestrzeni, na której opcjonalnie można umieścić reklamę. Są one kompatybilne z obecnymi skrzynkami na rynku, dzięki czemu można układać je warstwami na paletach, co pozwala oszczędzać przestrzeń magazynową.

Skrzynki na wodę mineralną

Coraz bardziej popularne staje się picie wody ze szklanych butelek. Zapewne jest to odzew na wszechobecny plastik, z którym świat nie może sobie poradzić, dlatego Skrzynki na wodę mineralną idealnie wpisują się w dzisiejsze potrzeby i trendy.

Skrzynki na wodę mineralną świetnie zabezpieczają magazynowany towar, są ergonomiczne i łatwe w użytkowaniu, a także zapewniają możliwość umieszczenia na nich reklamy, na co decyduje się coraz większa ilość producentów wód mineralnych.

Materiał z recyklingu

W obecnych czasach wykorzystywanie do produkcji skrzynek na piwo czy na wodę mineralnych materiałów pochodzących z recyklingu jest zupełnie zrozumiałe. Dlatego skrzynki do piwa czy na wodę mineralną mogą być produkowane zarówno z HDPE pierwotnego lub z odzysku. Wszystkie jednak są w pełni przetwarzalne, czym idealnie wpisują się w dzisiejsze ekologiczne oczekiwania.

Inwestycja w tego rodzaju produkty zbiorcze na szklane butelki jest więc zgodna z dzisiejszymi przekonaniami i wpisuje się również w oczekiwania dużej liczby konsumentów. Tym samym producent może mieć realny wpływ na kształtowanie się świadomości ekologicznej swoich klientów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ