Fast-Con – rewolucyjny system klipsów, które umożliwiają szybką instalację paneli i pokryć poprzez proste dociśnięcie

0
1547

Takie produkty jak systemy klipsów mocujących pokazują, że to, co kiedyś było niemożliwe, teraz jest na wyciągnięcie ręki. Dotychczas do instalacji paneli i pokryć trzeba było używać widocznych dla oka, będących sporych rozmiarów, i do tego trudnych w montażu mocowań. Natomiast nowy, opatentowany sposób połączeń jest niewidoczny, niezawodny i umożliwia szybką oraz bezproblemową instalację.

Czym charakteryzuje się system Fast-Con?

System Fast-Con to produkt znanej na całym świecie włoskiej firmy Specialinsert®. Powstał on dzięki jej wieloletniemu doświadczeniu i znajomości potrzeb rynkowych. System składa się z dwóch elementów: męskiego i żeńskiego. Elementy te zostały wykonane ze stali nierdzewnej i wyprofilowane w taki sposób, że umożliwiają bardzo szybkie ich połączenie.

Fast-Con, ze względu na swoje liczne zalety, jest produktem bezkonkurencyjnym. Ten system mocowań:

  • gwarantuje elastyczność użytkowania i znajduje zastosowanie w różnych branżach i sektorach,
  • pozwala na szybką i łatwą instalację paneli i pokryć,
  • jest ognioodporny,
  • jest odporny na korozję,
  • zapewnia długą żywotność w porównaniu z innymi systemami z tworzywa sztucznego,
  • pozostawia po sobie mały ślad węglowy.

Fast-Con poprawia warunki i bezpieczeństwo pracy. Warto również podkreślić, że oferowanie klientom usług z wykorzystaniem tej innowacyjnej technologii stawia firmę w dobrym świetle i stanowi o jej otwarciu na podwyższanie jakości oferty.

Gdzie znajduje zastosowanie?

Gdzie sprawdzi się system Fast-Con? Wszędzie tam, gdzie liczy się wytrzymałość mocowania. System znalazł już zastosowanie w takich branżach jak: produkcja i wyposażenie jachtów, architektura i wyposażenie wnętrz, zabudowy pojazdów, reklama, POS, kolejnictwo.

Klipsy wykorzystywane są do instalacji paneli ściennych, sufitów podwieszanych, boazerii, zdejmowanych pokryć, paneli rewizyjnych, oparć do mebli, elementów reklamowych. Jednak potencjał systemu jest o wiele większy.

Jak wygląda montaż systemu Fast-Con?

Instalacja klipsów Fast-Con odbywa się poprzez proste naciśnięcie. Z kolei ich demontaż możliwy jest dzięki lekkiemu pociągnięciu panelu. Klipsy montuje się za pomocą śrub, nitów lub po prostu przykleja. Ich wypięcie wynosi 7 kg lub 10 kg i zależy od wybranej serii produktów.

Aby zamontować klipsy Fast-Con, należy:

  • przymocować żeński klips do elementu poprzez przykręcenie, przyklejenie lub nitowanie,
  • wcisnąć znacznik do klipsa żeńskiego,
  • ustawić element w wybranym miejscu i lekko docisnąć (oznakowanie będzie służyło jako odniesienie do zamocowania klipsa męskiego),
  • zamontować klips męski w oznaczonym miejscu.

Cały proces montażu jest zatem intuicyjny i nie wymaga od instalatora wykonywania żadnych skomplikowanych czynności.

Gdzie można kupić mocowania Fast-Con?

Godnym zaufania dystrybutorem systemu Fast-Con jest sklep Mocujemy.pl. Co ciekawe, w asortymencie sprzedawcy dostępne są również inne rozwiązania, w tym między innymi: Keep-Nut, Master-Plate (mocowania do wklejania), Crown-Nut (wkładki do rur i profili), Ensat (wkładki samogwintujące), Deform-Nut (nitonakrętki), Clifa (łączniki wciskane), B-Lok (inserty rozporowe).

Mocujemy.pl zapewnia swoim klientom kompleksową pomoc przed, w trakcie, jak i po dostarczeniu produktów. Celem firmy jest dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Jej oddziały znajdują się w Warszawie i we Wrocławiu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ