Farby, tynki, narzędzia – profesjonalne produkty malarskie prosto od amerykańskich producentów

0
1087

Współczesny rynek produktów służących do remontu i aranżacji mieszkania pozwala nam na realizację indywidualnych projektów. Wyroby te dają nam szansę na przebywanie w takich wnętrzach, o jakich zawsze marzyliśmy. Duże znaczenie w wyglądzie każdego z pomieszczeń odgrywają ściany. To one stanowią tło dla mebli i innego wyposażenia. Czasami ściana sama w sobie może być świetną dekoracją. Do jej malowania lub ozdobienia wystarczy wykorzystać odpowiednie artykuły malarskie.

Sklep jakich mało

Dużym uznaniem wśród klientów poszukujących nietuzinkowych rozwiązań w zakresie aranżacji ścian, cieszy się sklep Majic. Sprzedawca wyróżnia się tym, że oferuje najwyższej jakości produkty malarskie, które wyprodukowano na podstawie najnowszych amerykańskich technologii. Pochodzą one od uznanych amerykańskich producentów, takich jak: Majic Paints, Wooster Brush, National Gypsum – ProForm.

Osoby, które do tej pory skorzystały z usług firmy Majic, podkreślają, że wyroby są niezwykle trwałe oraz użyteczne. Produkty efektownie prezentują się na ścianie. Poza tym sprawiają, że prace malarskie to czysta przyjemność. Katalog produktów firmy dostępny jest pod adresem: sklep.majic.pl.

Farby do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego

Zasadniczymi produktami wykorzystywanymi do remontu ścian są farby. Sklep Majic posiada całkiem imponującą kolekcję tego typu produktów. Do wyboru są farby do zastosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Jeśli chodzi o farby wewnętrzne, to w sprzedaży znajdują się farby akrylowe satynowe i matowe, lateksowe, ceramiczne, wodne, olejne. Każda z oferowanych typów farb posiada swoje specyficzne właściwości. Na przykład ceramiczna farba akrylowa sprawdza się w pomieszczeniach o natężonym ruchu komunikacyjnym oraz w pokojach dziecięcych. Jest niezwykle odporna na zabrudzenia. Można ją wielokrotnie czyścić bez obawy o efekt wybłyszczenia.

Równie szeroki wybór dotyczy farb zewnętrznych. W opcji są podkłady akrylowe oraz farby elewacyjne, które zabezpieczą ściany budynku przed działaniem negatywnych czynników atmosferycznych. Połączenie podkładu oraz farby gwarantuje wieloletnią trwałość koloru fasady budynku.

Efekty dekoracyjne i sztukateria

Jednak sklep Majic to nie tylko farby. To również zbiór produktów do dekoracji, które wspomagają uzyskanie niesamowitego wyglądu ścian. W opcji są między innymi włoskie tynki dekoracyjne, sztukateria oraz tapety. Niezwykle pomocne w pracach remontowych są gotowe masy szpachlowe.

Uwagę kupujących przykuwa niepowtarzalna sztukateria z serii Mardom Decor, Orac Decor, Creativa, Europlast, Lagrus. Domowe ściany możemy ozdobić listwami przysufitowymi, ściennymi, przypodłogowymi, rozetami, narożnikami, kolumnami, półkolumnami, ornamentami, pilastrami. Przydają się także obudowy okien oraz drzwi. Warto zwrócić uwagę na listwy oświetleniowe i karniszowe.

Narzędzia usprawniające prace malarskie

Duże znaczenie w uzyskaniu właściwego efektu wyglądu ściany odgrywają wykorzystane narzędzia. Pozwalają one na właściwe przygotowanie ściany oraz nakładanie farb i sztukaterii.

W zależności od wykonywanych prac malarskich, powinniśmy zaopatrzyć się w: pędzel, wałek, kuwetę, wiadro, kij teleskopowy, rączkę do wałka, folię malarską, taśmę zabezpieczającą, mieszadło do farb, kostki ścierne, mop do odpylania, szczotkę do mycia pędzli. Wszystkie wymienione artykuły dostępne są w sklepie Majic.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ